اورمیه، بلوار 32 متری فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خیریه امید       33850004-044         info@omidcharity.com

  •   توحید مقدسی
  •   
  •   
  •   


كمپين تامين هزينه خريد دستگاه لاپاراسكوپي…

كمپين تامين هزينه خريد دستگاه لاپاراسكوپي…

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید) دو سال است که در کنار درمانگاه تخصصی سرطان که از درمانگاه های پیشرفته در منطقه غرب و شمال غرب کشور بوده، موفق به بهره برداری از بیمارستان خیریه تخصصي و فوق تخصصي امید نیز شده است.

این بیمارستان با تکمیل چرخه درمان بیماران مبتلا به سرطان از تشخیص تا جراحی در کنار درمانگاه مذکور بزرگترین مجموعه درمان مبتلایان به سرطان را در منطقه شکل داده است. علاوه بر این خدمات عمومی، تخصصی و فوق تخصصی این بیمارستان به دیگر بیماران غیر از بیماران مبتلا به سرطان نیز این امکان را می دهد تا با تعرفه های خیریه از امکانات درجه یک بیمارستانی در حد بیمارستان های خصوصی بهره مند شوند.

این امر به یک فرصت بی نظیر برای بخش بزرگی از هموطنانمان در 4 استان کشور بدل شده است تا در این روزهای سخت اقتصادی نگران صفهای طولانی مراکز درمانی دولتی و هزینه های گزاف بیمارستان های خصوصی نباشند. طبیعتا چنین امکانی هزینه های زیادی را به این انجمن تحمیل کرده که نیاز به کمکهای مردمی بیشتر توسط تمام هموطنان ایرانی در ایران و خارج از ایران را برای حفظ این دستاورد ضروری می سازد.

مشکل دیگر این بیمارستان تهیه تجهیزات لازم برای توسعه خدمات است. اکنون این مجموعه نیاز به یک دستگاه لاپاراسکوپی دارد تا پزشکان این بیمارستان امکان انجام عمل های جراحی با تکنیک های کم تهاجم را بیابند. این چنین تکنیکهایی موجب می شود زخم زودتر بهبود یافته و خطر ابتلا به بیماری های عفونی کاهش یابد.

از طرفی لاپاراسکوپی یک جراحی دو کاربردی است چرا که می تواند همزمان هم برای تشخیص بیماری و هم برای درمان بیماری به کار رود. عمل لاپاراسکوپی کمک می کند تا پزشک بدون باز کردن کامل شکم و انجام جراحی باز وضعیت بیماررا بررسی و یا برای برطرف کردن بیماری اقدام کند. ابزار لاپاراسکوپی لوله هایی باریک و با جنس خاص است که دارای دوربینی با وضوح بالا و نور شدید می باشد تا بتواند از طریق ورود به حفره ی شکمی همانطور که حرکت می کند تصاویر داخل شکم و لگن را بر روی مانیتور برای پزشک بفرستد.

به‌طور کلی، کلیه جراحی‌هایی که در زنان با روش‌های قدیمی (شکم باز) انجام می‌شده، اینک با لاپاراسکوپی قابل انجام است‌ مانند در آوردن رحم (هیسترکتومی)، درآوردن فیبروم (میومکتومی)، درآوردن کیست‌های تخمدان، درمان بارداری خارج از رحم، درمان آندومتریوز و تشخیص و درمان کیست‌های تخمدانی. همچنین بسیاری از جراحی های غیر اورژانس شکم و ضمائم آن مانند کلیه، کبد و غدد لنفاوی از طریق لاپاراسکوپی براحتی انجام می شود.

دستگاهی که بیمارستان خیریه امید برای درمان بیماران مبتلا به سرطان و دیگر درمان ها بدان نیاز دارد ست لاپاراسکوپی VISERA ELITE II پیشرفته با تصویر FULL است.

چنانکه انجمن خیریه امید موفق به دریافت حواله این دستگاه با ارز دولتی شود نزدیک به 300 میلیون تومان برای خرید آن نیازمند است که امید واریم با کمک خیرین تامین شود.

با هرچه تکمیل شدن بیمارستان خیریه امید در ارومیه نیاز تعداد زیادی از هموطنانمان برای مراجعه به مراکز درمانی تهران قطع شده و بسیاری تبعات این مراجعات از جمله تراکم انتظار در بیمارستان های دولتی، مشکلات اقامتی بیماران و همراهان همچون پدیده پارک خوابی بیماران تا حدودی رفع می شود.
بیایید با کمک به خرید این دستگاه بخشی از نیاز بیماران در 4 استان کشورمان را تامین و در این امر نیک سهیم شویم.

لينك كمپين كمك به خريد دستگاه :

کمپین تامین هزینه خرید دستگاه لاپاراسکوپی


با سپاس
روابط عمومي اميد
———————————
اینستاگرام: omidcharity@
تلگرام: telegram.me/omidcharity

سایت :
https://omidcharity.com/

شماره کارت کمک های مردمی :

۵۸۵۹-۸۳۷۰-۰۰۱۲-۲۰۴۰

پرداخت آسان
*۷۳۳*۴*۳۱۸۸۱#

پرداخت آنلاین

شماره حساب ها

پرداخت با تلفن همراه

ussd omidcharity

ارتباط با مادفتر مرکزی: ارومیه، بلوار 32 متري فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خيريه امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصي امید: 31881- 044

روابط عمومی: 33850004 - 044

سامانه پیام کوتاه: 3000470400

جذب کمک های مردمی: 33864555 - 044

تلفن: 19 – 88548217 - 021

دفترتهران:خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان دوم، پلاک 6،واحد3

نمادهای اعتمادlogo-samandehi