اورمیه، بلوار 32 متری فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خیریه امید       33850004-044         info@omidcharity.com

  •   توحید مقدسی
  •   
  •   
  •   


روز جهاني داوطلب گرامي باد …

روز جهاني داوطلب گرامي باد …

پنجم دسامبر از طرف سازمان ملل متحد تحت عنوان روز جهانی داوطلب نام گذاری شده است.
انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان امید به عنوان سازمانی مردم نهاد که خود برآمده از انگیزه داوطلبانه هیات موسسین انجمن است، از موسسات با سابقه ایرانی در بهره مندی از نیروی داوطلبان می باشد.

داوطلبین در طی سالها فعالیت این انجمن به ارائه خدمات ارزنده ای در قالب گروه های جوان و بانوان برای دستیابی به اهداف موسسه پرداخته اند. خوشبختانه انجمن در سالهای اخیر شاهد تغییرات جدی در رویکرد بهره مندی از نیروی داوطلبان بوده و امروزه شاهد حضور حداکثری این نیروها در عرصه های مختلف می باشیم. به طوری که حضور روزانه داوطلبان، نیاز بخش عمده ای از نیروی انسانی موسسه را تامین کرده است.
همه ساله با انتخاب شعار و برگزاری رویدادهایی، بار دیگر بر نقش مهم اقدام داوطلبانه در حل مشکلات جهان و توسعه پایدار تاکید می شود و از داوطلبان برای تاءمل در مورد جایگاه ویژه خود و مسوءلیتهای ناشی از آن، دعوت به عمل می آید.

هیات مدیره داوطلب انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی “امید” نیز همواره با وقوف به نقش و اهمیت محوری این نیروها، سعی در سازمان دهی و استفاده بیشتر از پتانسیل های داوطلبانه داشته است و امروزه داوطلبان در بسیاری از فرآیندهای این انجمن دخالت و حضور دارند.

ضمن تبریک این روز به تمامی داوطلبان این انجمن، از علاقه مندان به عضویت داوطلبانه در انجمن خیریه “امید” دعوت می شود از طریق مراجعه حضوری به دفاتر انجمن در اورمیه ، تهران، خوي و ماكو اقدام به ثبت نام نمایند.
صمیمانه این روز را به نیروهای داوطلب “مجموعه خيريه اميد “که برای کمک و حمایت از بيماران نيازمند مبتلا به سرطان تبریک گفته و امید است که با گسترش هر چه بیشتر فرهنگ مشارکت، مسئولیت پذیری اجتماعی و نوع‌دوستی و با توسعه همکاری سازمان هاي مردم نهاد، شاهد گسترش روح نشاط و امید در جامعه باشیم.


باسپاس
روابط عمومي اميد
۳۳۸۶۵۰۰۰۴ و ۳۳۸۶۴۵۵۵ ☎️

اینستاگرام: omidcharity@

تلگرام: telegram.me/omidcharity

سایت :

https://omidcharity.com/

شماره کارت کمک های مردمی :

۵۸۵۹-۸۳۷۰-۰۰۱۲-۲۰۴۰

پرداخت آنلاين كمك هاي مردمي :

پرداخت آنلاین

پرداخت آسان

*۷۳۳*۴*۳

پرداخت آنلاین

شماره حساب ها

پرداخت با تلفن همراه

ussd omidcharity

ارتباط با مادفتر مرکزی: ارومیه، بلوار 32 متري فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خيريه امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصي امید: 31881- 044

روابط عمومی: 33850004 - 044

سامانه پیام کوتاه: 3000470400

جذب کمک های مردمی: 33864555 - 044

تلفن: 19 – 88548217 - 021

دفترتهران:خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان دوم، پلاک 6،واحد3

نمادهای اعتمادlogo-samandehi