به همت خیرین و تپش قلب های پاک روزه داران: جمع آوری بيش از  7  ميليارد ریال فطریه برای درمان بیماران مبتلا به سرطان....

مقدسی

اردیبهشت 18, 1401

833

به همت خیرین و تپش قلب های پاک روزه داران:  جمع آوری بيش از  7  ميليارد ریال فطریه برای درمان بیماران مبتلا به سرطان....

" . "

 

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه امید؛ با به پایان رسیدن یک ماه روزه داری در ماه مبارک رمضان، روزه داران و مومنان خیر و نیک اندیش کشور، شهرهاي آذربایجان غربی و شهر ارومیه؛ بيش از  7  ميليارد ریال در قالب فطریه و کفاره امید به درمان بیماران مبتلا به سرطان کمک کردند.

 

این مبلغ که رقم آن 7 میلیارد 586 میلیون و 751 هزار و750 ریال است، از فعالیت 4 پایگاه شهری در ارومیه و شعبات استاني و تهران و پرداخت غیرحضوری خیرین از سراسر ایران و استان بواسطه درگاه پرداخت فطریه در پایگاه اینترنتی و از طریق واریز به شماره حساب هاي انجمن خيريه اميد محقق شده است.

 

لازم به ذکر و تاکید است که در این مسیر دشوار اما شیرین، انجمن امید به نیابت از خانواده های بیماران نیازمند مبتلا به سرطان، قدردان قلب های پاک خیرین نیک اندیش ایران، و نیز همراهی و مساعدت اصحاب رسانه در سطوح ملی و استانی اعم از سايت تحليلي خبری عصر ایران و ... برای انعکاس فعالیت ها و رسالت انجمن خیریه امید و معرفی محل جمع آوری زکات فطریه مومنان و روزه داران بوده و هست.

 

همچنین شایان ذکر است که در سال  1400 انجمن خیریه امید با کمکهای خیرین هزينه اي بالغ بر33 ميليارد تومان را برای درمان، اسکان و رفع مشکلات معیشتی خانواده های نیازمندان بیماران مبتلا به سرطان صرف کرده است.

 

برای دردِ فقر و رنج سرطان پایانی نیست، انجمن خیریه امید برای کاهش آلام دردمندان رنجدیده از سرطان، متوضعانه خواستار و امیدوار به استمرار تپشِ قلب های مهربان خیرین نیک سرشت است.

 

سپاس كه با ما هستيد

روابط عمومي اميد

 

 

اشتراک گذاری :

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

نام *

ایمیل

نظر شما *

عبارت امنیتی
نظرات شما (0)