كمپين تامين دستگاه انژكتور دو كاناله براي سي تي اسكن...

مقدسی

تیر 12, 1400

695

كمپين تامين دستگاه انژكتور دو كاناله براي سي تي اسكن...
هدف :
دریافتی :
96 %

تنها 650 میلیون تومان مانده ...

تکمیل خدمات دستگاه سی تی اسکن بیمارستان خیریه امید ارومیه، به 650 میلیون تومان کمک مالی خیرین نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه امید، در حالیکه با کمک های خیرین مقیم خارج از کشور، زمینه خرید، ارسال و نصب یک دستگاه سی تی اسکن مدل اوپتیما برای کمک به درمان بیماران مبتلا به سرطان، در بیمارستان امید فراهم شده است، روند تشخیصی این دستگاه، به سبب نبود دستگاه جانبی انژکتور، با نقصان همراه است.

هزینه خریداری و تجهیز دستگاه انژکتور سی تی اسکن، تنها 650 میلیون تومان است که همت والای خیرین نیک اندیش کشور، آذربایجان غربی و اورمیه را طلب می کند. دستگاه انژکتور، کیفیت و دقت برخی از عکس های تشخیصی سی تی اسکن را تا حد بسیار مطلوبی افزایش می دهد که این امر در تشخیص و درمان دقیق تر بیماران مبتلا به سرطان، اهمیتی حیاتی دارد.

این دوازدهمین دستگاه سی تی اسکن در آذربایجان غربی است که با آغاز به فعالیت آن بیمارستان امید خواهد توانست به 150 الي 200 بیمار و مراجعه کننده خدمات تشخیصی ارائه دهد.

 کاهش بار خدمات درمانی مراکز دولتی، کاهش هزینه های درمان سرطان، کاهش مدت زمان دریافت عکس تشخیصی و جلوگیری از اعزام بیماران مبتلا به سرطان به مراکز دیگر از مزایای راه اندازی سی تی اسکن بیمارستان امید است که درحال حاضر برای تکمیل خدمات خود، به کمکِ 650 میلیون تومانی خیرین نیازمند است.

سپاس كه با ما هستيد

روابط عمومي اميد

اینستاگرام انجمن:

https://www.instagram.com/omidcharity/

اينستاگرام بيمارستان :

https://www.instagram.com/omidhospital.urmia/

تلگرام:

https://t.me/omidcharity 

سایت

https://omidcharity.com

کمک به کمپین كمپين تامين دستگاه انژكتور دو كاناله براي سي تي اسكن...

* *
*
ریال

اشتراک گذاری :