اورمیه، بلوار 32 متری فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خیریه امید       33850004-044         info@omidcharity.com

 •   توحید مقدسی
 •   
 •   
 •   


پويش رمضان اميد به نفع بيماران نيازمند مبتلا به سرطان …

پويش رمضان اميد به نفع بيماران نيازمند مبتلا به سرطان …

نيكوكار ارجمند جهت مشاركت در پويش رمضان اميد لطفا از طريق فرم زير مبلغ اهدايي خود را واريز نماييد

پویش امید

 • لطفا جهت تعامل بیشتر شماره موبایل خود را وارد نمایید مانند 09123456789
 • Please enter a number greater than or equal to 20000.
  لطفاً مبلغ بالای 20000 ریال وارد نمایید
 • قیمت: 0 ریال
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آرزو داريم در اين ماه كه بندگان ميهمان خدايشان هستند قلبمان را درگاه عاطفي ساخته و چون ديگر سالها خبر خوش و اميد بخش برخاسته از نيت و همت شما را به گوش بيماران نيازمند تحت پوشش انجمن خيريه حمايت از بيماران مبتلا به سرطان آذربايجان غربي برسانيم كه بار ديگر دستان پر بركت شما ، چراغ اميد را در خانه دل اين عزيزان روش خواهند ساخت .

با مشاركت در پويش رمضان اميد ، در هر سحر و افطار،   اذان همدلي شان طنين انداز مي شود.

همشهريان و هموطنان عزيز همانند سالهاي پيش با پويش رمضان اميد خدمات درماني براي بيماران نيازمند مبتلا به سرطان تحت پوشش اميد ارائه مي شود ،‌دست اميدمان به سويتان مي آيد تا بتوانيم انساني را از درد و تنهايي رها سازيم.

لازم است بدانيد سالانه شصت هزار مراجعه به درمانگاه تخصصصي بيماران مبتلا به سرطان اميد به ثبت مي رسد كه هزينه هاي دارو ،درمان و همچنين معيشتي بسياري از اين دردمندان سالانه 16 الي 20 ميليون تومان بوده و انجمن خيريه اميد نيازمند حمايت نيكوكاران ارجمند مي باشد.

مفتخریم که همچنان روند مبارزه با سرطان و تامین نیازهای درمانی و معیشتی بیماران را در این انجمن پیگیری می کنیم ولی این مهم بدون مشارکت نیکوکارانه همه اقشار و نهادها غیر ممکن است لذا كمك هاي شما ما را در اين مسير نيك ياري خواهد نمود.

نيكوكاران ارجمند همچنين مي توانيد با مراجعه حضوري به دفاتر جذب كمك هاي مردمي در اروميه و شعبات تهران، خوي و ماكو جهت اهداي وجوه نقدي و غير نقدي اقدام فرماييد و يا وجه اهدايي را به شماره كارت زير واريز نموده و تصوير فيش را به واتس آپ شماره تلفن 09033864555  ارسال نماييد.

شماره كارت انجمن خيريه حمايت از بيماران مبتلا به سرطان آذربايجان غربي نزد بانك مهر ايران :

5859837000122040

دفتر مركزي : اروميه – بلوار 32 متري فرهنگيان  – 04433864555

دفتر تهران : خيابان مطهري ،‌خيابان نور ، خيابان دوم پلاك 6 واحد 3 –   02188548217

دفتر خوي : خيابان شريعتي ،‌جنب اداره دامپزشكي  04436223322

دفتر ماكو: خيابان امام ،‌بالاتر از بانك تعاون  04434229990

      درباره اميد بيشتر بدانيم :

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان‌غربی (امید)  سازمانی است مردم نهاد  که در سال 1369 با توجه به شیوع گسترده بیماری سرطان، محرومیت اقتصادی، فرهنگی و کمبود امکانات پزشکی در منطقه برای حل مشکلات درمانی، مادی و معنوی ناشی از این معضل مهم تشکیل و هم اکنون در بیست و هفتمین سال فعالیت خود با بهره‌مندی از کمک‌های مردمی، موفق به ارائه خدمات شایسته‌ای در حوزه‌های درمان، مددکاری و پیش‌گیری از سرطان شده است. مرکز پژوهشی و درمانی امید، یکی از دستاوردهای اعضاء و حامیان این انجمن می‌باشد که اولین فاز آن از سال 1375 تاکنون، موفق به ارائه خدمات به تعداد کثیـری از بیماران استان، استان های همجوار شده است.

افتخارات انجمن خيريه اميد

 • اولين سازمان مردم نهاد حوزه سرطان كشور كه موفق به دريافت گواهي استاندارد سيستم مديريت كيفيت 2008،9001iso از شركت A.Sو سازمان اعتبار دهي UKASانگلستان در تاريخ 14/01/95شده است.
 • در بهمن ماه سال 1392، روز جهاني سرطان،در كنگره ملي برنامه جامع كنترل سرطان به عنوان يكي از سازمانهاي مردم نهاد برتر كشور در حوزه سرطان انتخاب و لوح افتخار و تنديس سازمان جهاني يونسكو را دريافت نموده است.
 • دريافت تنديس افتخار بعنوان 5 خيريه نمونه بيمارستان ساز كشور در كنگره بين المللي ساخت بيمارستان در سال1396.
 • عضويت در هيأت مديره شبكه ملي سرطان كشور در 19 تير ماه سال 1398.

دستاوردهاي اميد به همت خيرين گرانقدر تا كنون :

 • درمانگاه تخصصي درمان بيماران مبتلا به سرطان با بخشهاي راديوتراپي با 3 دستگاه شتابدهنده تك انرژي ،‌مولتي انرژي ،‌انرژي بالا و داخل حفره اي ،‌بخش شيمي درماني با 24 تخت فعال و 17 تخت بستري كه به 1200 بيمار در ماه خدت رساني مي كند و مجهز به امكانات پيشرفته در سطح كشور مي باشد و در كنار اين بخش هاي كلينيك هاي دندانپزشكي و روانشناسي نيز به صورت رايگاه در خدمت بيماران نيازمند مبتلا به سرطان مي باشند.به طور ميانگين سالانه 60000 مراجعه در اين درمانگاه به ثبت مي رسد.
 • سراي اقامتي اميد ويژه بيماران شهرستاني

یکی از دغدغه های اصلی انجمن خیریه امید از ابتدامشکل تامین اسکان بیماران مبتلا به سرطان شهرستانی بوده است. . چرا که این بیماران بعد از دریافت دارو به دلیل ضعف جسمی و ضعف سیستم ایمنی بدن، نیاز به حداقل24 ساعت استراحت در محیطی آرام و عاری از هرگونه آلودگی عفونی و میکروبی دارند. این مرکز در چهار طبقه، دارای 30  سوئیت مجزا و دارای امکانات رفاهی کامل سالن غذاخوری و …. می باشد كه ظرفيت 120نفر بيمار و همراهان آنان دي ماه سال 1393مورد بهره برداري قرار گرفت.

كليـه خدمـات اين مركـز اقامتي( سراي اميـد) از قبيل اسكـان وعده هاي غـذايي و مراقبت از بيمار و… از محل كمك هاي مردمی  تامين مي شود.همچنین جهت تامین مایحتاج اقلام مصرفی سرای امید که یکی از دغدغه های اصلی سازمان می باشد

 • بيمارستان خيريه تخصصي و فوق تخصصي اميد

بیمارستان امید با بهره گیری از آخرین دستاوردهای ساخت مراکز درمانی دنیا در سال 1396 به همت انجمن خیریه حمایت از

بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی ( امید ) در ارومیه به بهره برداری رسید و توانست در مدتی کوتاه اعتماد بیماران و پزشکان منطقه را در تمامي عرصه ها جلب کند .مروری اجمالی بر توانمندیهای بیمارستان امید :بیمارستانی 100 تختخوابی با  قابلیت افزایش به 130 تخت بستري به همراه اتاق های VIP   دارای بخشهای بستری؛ داخلی، جراحی ، عمومی، انکولوژی، جراحی زنان و اطفال، بخش اورژانس بـا اتـاق عمل و مجهزتـرين امكانات احياء ، 4 اتاق عمل با بالاترین استانداردهای درمـانی کشور بخش پيشرفته ومجهز مراقبتهـای ویژه ( ICU,CCU ) ، در کناریکی ازمجهزتـرین آزمایشگـاه هـای تشخیص طبی و پاتولوژی درمنطقه، به همراه بخشهای سونوگرافی و رادیولوژی، برونکوسکوپی و اسپیرومتـری آندوسکوپی و کولونوسکـوپی و لیزرتـراپی و بيش از 20 درمانگـاه تخصصـي و فوق تخصصي و البته درمانگاه تخصصی انكولوژي جهت بیماران مبتلا به سرطان با تجهیزات کم نظیـری در کشـورهمچـون بـراکی تـراپی، سی تـی سیمیلاتـور و تجهیـزات پرتـو درمـانی  شتاب دهنده های انرژی پاييـن و متوسط ونيز  انرژی بالا ، بـه همراه بخش شیمی درمانی   24  تختخوابی بیمارستان امید با اکثر بیمه ها از جمله تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، صدا و سیما، بانکها و همه بیمه های تکمیلی قرارداد داشته و تعرفه خدمات در آن خیریه و نزدیک به تعرفه های دولتی است .

 • سیستم اداری و فعالیت‌های فرهنگی:

بهره‌برداری از ساختمان اداری و علمی و فرهنگی امید با زیر بنای حدود 2000 متر مربع مجهز به مرکزهمایش‌های علمی و فرهنگی امید با سالن اجتماعاتی به ظرفیت 300 نفر و سالن کنفرانس با گنجایش 30 نفر  و واحدهای اداری مالی ، داوطلبان ، روابط عمومی ، کارگزینی ، دبیرخانه و مدیریت  مستقر می باشند همچنین واحد جذب کمک های مردمی با بخش های قلک ، تاج گل ، فروشگاه و سایر بخش های ذیربط در این ساختمان فعال می باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد :

+984433864555  و +984433850004

با سپاس

روابط عمومي  اميد

اینستاگرام: omidcharity@

تلگرام: telegram.me/omidcharity

سایت :

https://omidcharity.com/

شماره کارت کمک های مردمی :

۵۸۵۹-۸۳۷۰-۰۰۱۲-۲۰۴۰

پرداخت آسان

*۷۳۳*۴*۳۱۸۸۱#

 

 

پرداخت آنلاین

شماره حساب ها

پرداخت با تلفن همراه

ussd omidcharity

ارتباط با مادفتر مرکزی: ارومیه، بلوار 32 متري فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خيريه امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصي امید: 31881- 044

روابط عمومی: 33850004 - 044

سامانه پیام کوتاه: 3000470400

جذب کمک های مردمی: 33864555 - 044

تلفن: 19 – 88548217 - 021

دفترتهران:خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان دوم، پلاک 6،واحد3

نمادهای اعتمادlogo-samandehi