تامين هزينه هاي سراي اقامتي اميد

مقدسی

خرداد 18, 1400

447

تامين هزينه هاي سراي اقامتي اميد
هدف :
دریافتی :
3 %

روزانه 5 ميليون تومان

یکی از دغدغه های اصلی انجمن خیریه امید ار ابتدا مشکل تامین مکان اسکان بیماران مبتلا به سرطان شهرستانی بوده است و از این رو سرای اقامتی امید با هدف اسکان بیماران شهرستانی و همراهان ایشان در محلی مناسب و منطبق با استانداردهای اماکن اقامتی ایجاد شده است. با توجه به اینکه حجم وسیعی از بیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان غربی و استان های همجوار، برای دریافت خدمات درمانی از جمله شیمی درمانی و پرتو درمانی به مرکز پژوهشی و درمانی امید مراجعه می نمایند، در اغلب مواقع با مشکلات اقامتی مواجه می شدند. هزینه های درمانی بیماری سرطان آنچنان سنگین و کمرشکن است که اغلب خانواده ها را از لحاظ مالی دچار مشکلات جدی می کند. در این میان خانواده هایی از مراجعین غیربومی هستند که توانایی لازم برای اجاره اتاق در هتل یا مهمان پذیرهای شهر را نداشته و گاها مشاهده می شود که در محوطه بیمارستان یا بوستان های نزدیک محل درمان، اقدام به برپایی چادر برای اقامت موقت می نمایند و در فصل های سرد سال نیز مجبور به سکونت در مسافرخانه هایی می شدند که ساده ترین استانداردهای لازم برای استراحت یک بیمار مبتلا به سرطان را دارا نمی باشند چرا که این بیماران بعد از دریافت دارو به دلیل ضعف جسمی و ضعف سیستم ایمنی بدن، نیاز به حداقل ۲۴ ساعت استراحت در محیطی آرام و عاری از هرگونه آلودگی عفونی و میکروبی دارند. لذا انجمن “امید” ، با راه اندازی این ساختمان اقامتی می کوشد تا با فراهم نمودن محیطی آرام و پاکیزه برای بیماران و اسکان موقت خانواده های آنان بخش دیگری از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان را برطرف نماید. این ساختمان اقامتی با واقع شدن در فاصله یک کیلومتری بیمارستان امید رفت و آمد بیمارن را به بیمارستان و کلینیک درمانی موسسه را تسهیل کرده است. این مرکز در چهار طبقه، دارای ۳۲ سوئیت مجزا و دارای امکانات رفاهی کامل ، سالن غذاخوری و …. می باشد.

باشد كه آرامش اين عزيزان در سراي بيمار باعث سرور،‌سلامتي و لطافت روح شما در خانه امن خودتان گردد.

شماره كارت اختصاصي كمك به سراي اقامتي اميد:

5859837000122040

شماره حساب اختصاصي سراي اقامتي اميد نزد بانك تجارت : ۱۲۸۹۰۶۴۹۶۲

هم چنین جهت تامین مایحتاج اقلام مصرفی سرای امید که یکی از دغدغه های اصلی سازمان می باشد می توانید بصورت حضوری و یا با شماره تماس (واحد جذب کمکهای مردمی) ۳۳۸۶۴۵۵۵-۰۴۴ تماس حاصل فرمایید.

آدرس سرای امید : شهرک فرهنگیان – خیابان فدائیان اسلام – خیابان قاسمی – پشت آپارتمان های اسکان جنب آتش نشانی – سرای اقامتی امید ۳۳۸۵۹۷۸۷-۰۴۴و ۳۳۸۶۰۶۰۲-۰۴۴

اینستاگرام انجمن:
https://www.instagram.com/omidcharity/

اينستاگرام بيمارستان :

https://www.instagram.com/omidhospital.urmia/

تلگرام:
https://t.me/omidcharity

 

کمک به کمپین تامين هزينه هاي سراي اقامتي اميد

* *
*
ریال

اشتراک گذاری :