// گلريزان مجازي 1400 - انجمن خیریه امید ارومیه

گلريزان مجازي 1400

مقدسی

اسفند 14, 1400

863

گلريزان مجازي 1400
دریافتی :

با اميد به روزها و سالهاي خوش آینده، دعا ميكنيم و ايمان داريم كه با شكست بيماري كرونا، جشن هاي گلريزان را در سالهاي آتي بار ديگر با حضور شما عزيزان صميمانه برگزار خواهيم كرد و مثل هميشه همدلي و مهر و دستگيري از بيماران نيازمند را به نمايش خواهيم گذاشت.
باور داريم كه امسال نیز در آستانه سال نو و عليرغم فشارهاي اقتصادي، بي شك همچنان با كمك هاي خود انجمن و بيمارستان اميد را همانند 32 سال گذشته حمايت خواهيد نمود، تا در اين شرايط سخت بتواند بيماران نيازمند را با ارائه خدمات درماني خوب به نحو احسن حمايت و درمان نمايد.
28 امین گلریزان را با حضور سبز شما از راه دور به جشن می نشینیم.
این ماییم و یک دنیا درد و رنج پنهان در وجود بیماران، ماییم و یک دریا آرزو، یک دنیا نیاز ...
و این شمایید آنچنان که بودید چون اقیانوسی از مهر، چون آفتابی از عشق و مهربانی ...
این بار در سالگرد جشن های چندین ساله گلریزان تا 25 اسفند1400 ، با مشاركت در كمپين گلريزان مجازي، میزبان نفس های گرمتان خواهیم بود.
بیایید و با عضويت در كمپين گلريزان مجازي امسال، همدل و غمخوار بیماران مبتلا به سرطان پا به پای ما برای زدودن غبار رنج و بیماری از تن های خسته جان مهر بورزید.

به همت خیرین نیک اندیش ماهانه بیش از 3 میلیارد تومان در زمينه هاي مختلف درمانی و رفاهی به بیماران نیازمنـد مبتـلا به سرطـان خدمات ارائه می شود.
در بخش درمان بطور میانگین روزانه 50 و سالانه بیش از 13 هزار مورد مراجعه كننده از خدمات شیمی درمانی بیمارستان بـرای درمـان آلام خود بهره مند می شوند. به همت خیرین و با تپش قلب های مهربان شما روزانه 100 مورد و سالانه 25 هزارمورد مراجعه كننده نـیـز از خدمات بخش رادیوتراپی بیمارستان بهره می برند.
همچنین در سرای امیـد نيز بطور میانگین هرماه بیش از 2 هزار نفر بيـمـار و همراه را اسکان داده و کلیـه خدمات رفـاهی از جمله اغـذیه رایـگـان بـه آنها ارائـه می شود. آمار مراجعان نیازمند به سرای امید در سال به 40 هزار نـفـر و هزیـنـه تامیـن نـیـازهـای ایشـان بـه سـالانـه 1 میـلیـارد و 800 میلیون تومان می رسد.

 جهت كمك به كمپين گلريزان مجازي 1400 مي توانيد از طريق فرم زير و يا از طريق شماره حساب و مراجعه حضوري  اقدام نماييد:

شماره كارت انجمن : 

5859837000122040

 

مراجعه حضوري به دفتر كمك هاي مردمي ( شماره تماس 04433864555)‌

 

 

کمک به کمپین گلريزان مجازي 1400

* *
*
ریال

اشتراک گذاری :