اورمیه، بلوار 32 متری فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خیریه امید       33850004-044         info@omidcharity.com

  •   توحید مقدسی
  •   
  •   
  •   


واحد مددكاري

واحد مددكاري

این واحد در راستای ارتقای کمی، کیفی ارائه خدمات به مراجعین، هدایت و حمایت مددجویان در راستای روند اجرایی واحدهای درمانی تحت پوشش و … تشکیل شده است؛ در واقع این واحد پل ارتباطی بین سازمان و بیمار می باشد که براساس معیارهای تعریف شده قبلی و کارشناسی شده نسبت به کمک های مالی و غیر نقدی در راستای حمایت بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش اقدام می نماید.

واحد مددکاری انجمن خیریه امید در دو بخش مددکاری کودکان و بزرگسالان فعالیت می نماید.لازم به توضیح می باشد بخش مددکاری کودکان زیر نظر موسسه خیریه محک می باشد که تفاهم نامه ای فی مابین در این راستا عقد گردیده.

بیماران مبتلا به سرطان با مراجعه به بخش مورد نظر بعد از تشکیل پرونده و مراحل تکمیلی تحت حمایت سازمان قرار گرفته و طبق قوانین و فرمهایی که طی مصاحبه حضوری با بیمار انجام می گیرد درصد کمک به بیمار در پرونده تعین میگردد.

واحد مددکاری سالانه در دو نوبت جشن هایی جهت حمایت از مددجویان در اسفند(جشن نوروز) و شهریور ماه (جشن مهرانه) هر سال برگزار می نماید . این برنامه هر سال توسط انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان “امید” در محل سالن همایش های بیمارستان امید برگزار می شود. هدف از برگزاری این جشن ها فراهم نمودن ساعاتی شاد و مفرح برای خانواده های بیماران مبتلا به سرطان و تقویت حس نشاط و امید به زندگی در خود بیماران است. همچنین با اهدای بسته های مواد غذایی ، بهداشتی ، لوازم التحریر و پوشاک در قالب هدیه نیز  به خانواده های این بیماران کمک می شود

واحد مددکاری کودکان:      ۳۳۸۵۰۰۰۳-۰۴۴

واحد مدکاری بزرگسالان :   ۳۳۸۷۳۴۵۵-۰۴۴

پرداخت آنلاین

شماره حساب ها

پرداخت با تلفن همراه

ussd omidcharity

ارتباط با مادفتر مرکزی: ارومیه، بلوار 32 متري فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خيريه امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصي امید: 31881- 044

روابط عمومی: 33850004 - 044

سامانه پیام کوتاه: 3000470400

جذب کمک های مردمی: 33864555 - 044

تلفن: 19 – 88548217 - 021

دفترتهران:خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان دوم، پلاک 6،واحد3

نمادهای اعتمادlogo-samandehi