اورمیه، بلوار 32 متری فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خیریه امید       33850004-044         info@omidcharity.com

  •   توحید مقدسی
  •   
  •   
  •   


آش و کیکی به طعم انسانیت و نوع دوستی …

بانوان داوطلب انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید)، آستین ها را بالا زدند تا با برپایی بازارچه فروش غذا و شیرینی خانگی، در تامین بخشی از هزینه های خرید آسانسور برای درمانگاه پرتودرمانی بیماران مبتلا به سرطان این انجمن مشارکت می کنند.

سرپرست واحد مددکاری انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی این خبر را اعلام کرد و گفت؛ بازارچه فروش غذا و کیک خانگی با هدف تامین بخشی از هزینه های 190 میلیون تومانی آسانسور درمانگاه رادیوتراپی این انجمن، پنچ شنبه سیزدهم تیرماه برگزار خواهد شد.

دکتر ثریا احمدی افزود، مرکزخرید دانشکده در ارومیه  از ساعت 6 عصر، محل عرضه انواع آش و کیک خانگی کدبانوهای نیکوکار خواهد بود و مردم نوع دوست شهرمان می توانند با خرید غذا و کیک خانگی عرضه شده، علاوه بر لذت بردن از دستپخت این بانوان خوش ذوق و نیکوکار، در امر خداپسندانه کمک به رفاه حال بیماران مبتلا به سرطان انجمن خیریه امید مشارکت کنند.

مسئول کمیته بانوان واحد داوطلبان انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی همچنین خاطرنشان کرد؛ هیچ محدودیتی برای مشارکت بانوان خیر در بازارچه فروش غذا و شیرینی خانگی وجود ندارد و بانوان علاقمند می توانند روز پنج شنبه با تحویل دادن آش و کیک خانگی خود به واحد داوطلبان، انجمن امید را یاری کنند.

وی تاکید کرد در این بازارچه هیچ برنامه ای برای ارائه و فروش آش رستورانی و کیک آماده طراحی نشده است و مهمترین ویژگی غذا و شیرینی عرضه شده در این بازارچه، خانگی بودن آنهاست.

این سومین بازارچه فروش بانوان داوطلب و نیکوکار انجمن امید ارومیه در سال جاری است که با مقاصد خیریه و به نفع بیماران مبتلا به سرطان برگزار می شود.

امکانات و زیرساختهای آسانسور درمانگاه رادیو تراپی انجمن امید با مشارکت خیرین نوع دوست شهرمان ایجاد شده است و برای تامین دستگاه آسانسور 190 میلیون تومان اعتبار لازم است که برپایی بازارچه فروش غذا و شیرینی خانگی بانوان نیکوکار در همین راستاست و دیگر خیرین نیز می توانند در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

با سپاس
روابط عمومي اميد
———————————
اینستاگرام: omidcharity@
تلگرام: telegram.me/omidcharity

سایت :
https://omidcharity.com/

شماره کارت کمک های مردمی :

۵۸۵۹-۸۳۷۰-۰۰۱۲-۲۰۴۰

پرداخت انلاين كمك هاي مردمي :

پرداخت آنلاین

پرداخت آسان:

*۷۳۳*۴*۳۱۸۸۱#

پرداخت آنلاین

شماره حساب ها

پرداخت با تلفن همراه

ussd omidcharity

ارتباط با مادفتر مرکزی: ارومیه، بلوار 32 متري فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خيريه امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصي امید: 31881- 044

روابط عمومی: 33850004 - 044

سامانه پیام کوتاه: 3000470400

جذب کمک های مردمی: 33864555 - 044

تلفن: 19 – 88548217 - 021

دفترتهران:خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان دوم، پلاک 6،واحد3

نمادهای اعتمادlogo-samandehi