اورمیه، بلوار 32 متری فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خیریه امید       33850004-044         info@omidcharity.com

  •   توحید مقدسی
  •   
  •   
  •   


نمایشگاه هنرمندان ایران برای “امید” افتتاح شد

نمایشگاه هنرمندان ایران برای “امید” افتتاح شد

عصر روز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ نمایشگاه هنرمندان ایران برای “امید” میان استقبال کم نظیر هنرمندان، هنر دوستان و حامیان این انجمن در تهران و در محل گالری مینا افتتاح شد.
این نمایشگاه به همت گالری مینا و دفتر تهران انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (بیمارستان خیریه امید) به نفع بیماران نیازمند مبتلا به سرطان برگزار می شود.
*
به گفته خانم مینا رزازی مدیر گالری مینا در این رویداد تعداد ۹۰ اثر از نزدیک به ۵۰ هنرمند برجسته معاصر ایران به نمایش و فروش گذاشته می شود که تمام عواید حاصل از فروش آثار به انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (بیمارستان خیریه امید) اختصاص داده خواهد شد.
*
جمشید حقگو رئیس دفتر تهران انجمن خیریه امید نیز در آیین افتتاح این نمایشگاه ضمن تقدیر از هنرمندان و برگزارکنندگان آن از خانم مینا رزازی مدیر گالری مینا و خانم ثریا احمدی که در برگزاری این رویداد تلاش کردند قدر دانی کرد.
وی با اشاره به سابقه ۳۰ ساله انجمن خیریه امید به نقش موثر این خیریه در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان ۴ استان شمال غرب کشور اشاره کرد و گفت دفتر تهران این انجمن با هدف جلب حمایت همه مردم ایران در این امر نیک تاسیس شده و پذیرای همه نیکوکاران می باشد.
وی با اشاره به قلک های جدید انجمن ( مختص تهران )، آنها را سوای وسیله ای برای جمع آوری کمک، نماد و پیام مهمی دانست که همواره نیکوکاری را به خانواده ها یادآور می شود.
*
آقاي کامبیز درم بخش یکی از هنرمندان حاضر در این رویداد گفت: چند ماه قبل از طرف دفتر تهران انجمن خیریه امید از بنده طرحی برای استفاده بر روی قلک ها و کارتهای این انجمن خواسته شد که برای من بسیار جالب بود‌. بنابر این این کار را هدیه کردم و الان بسیار خوشحالم که این کار به نتیجه رسیده است و امیدوارم همه این قلک ها، پر به این انجمن برگردند و پیام “امید” را به همه مردم ایران برسانند تا همه در این کار نیک شرکت کنند.
*
آقاي محمد شمس لنگرودی نویسند، شاعر و بازیگر بنام نیز در آیین افتتاح این نمایشگاه و رونمایی از قلک های انجمن ضمن تحسین انجمن خیریه امید به اوضاع فعلی جامعه اشاره کرد و گفت: چه خوب که امروز در حالی که همه از نا امیدی حرف می زنند افرادی هستند که به فکر کمک به هم نوعشان بوده و استقبالی که این نمایشگاه شده بسیار ارزشمند است.
*
در ادامه ثریا احمدی سرپرست مددکاری انجمن امید به حمایت همه جانبه ای که انجمن از بیماران نیازمند انجام می دهد اشاره و گفت تنها هزینه اسکان بیماران و همراهان ایشان در اقامتگاه این انجمن ماهانه ۱۰۰ میلیون تومان می باشد که همگی به کمک نیکوکاران تامین می شود‌.
*
پیمان غنی زاده مدیر اجرایی این رویداد هم با تشکر از استقبال کم سابقه از این نمایشگاه به نقش هنرمندان به عنوان پر نفوذ ترین قشر جامعه ایران در ترویج همدلی و نیکوکاری اشاره کرد و گفت امروز شاهد برهم خوردن مفهوم رایج فاصله در اذهان هستیم چرا که حاضرین در این مکان لبخند خود را به بيماران نيازمند آذربایجان هدیه کردند و معلوم است که گرمای دستان تک تک نیکو کارانی که دعوت خیریه امید را پذیرفتند دستان رنجور مادران کردستان را خواهد فشرد‌.
وی در ادامه به نقش کلیدی بیمارستان خیریه امید در منطقه شمال غرب کشور اشاره کرد و گفت: با وجود این مرکز دیگر نیازی به مراجعه به تهران برای بیماران نیازمند کردستان تا دشتهای مغان برای درمان وجود ندارد. و این در حالیست که تمرکز گرایی رسانه ای در پایتخت به نادیده گرفته شدن نقش مراکز درمانی خیریه در شهرستان ها منجر شده است.
غنی زاده در پایان افزود، قطعا کمک نیکوکاران محلی برای پابرجا نگه داشتن این مرکز کافی نخواهد بود، بنابر این این انجمن برای جلوگیری از سرازیر شدن بیماران به پایتخت نیاز به کمک همه هم میهنان ایرانی دارد.
گفتنی است این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در گالری مینا واقع در تهران، خیابان پاسداران، گلستان دوم، پلاک ۱۲۰ ادامه دارد.


با سپاس
روابط عمومي

+984433850004

اینستاگرام: omidcharity@

تلگرام: telegram.me/omidcharity

سایت :
https://omidcharity.com/

شماره کارت کمک های مردمی :

۵۸۵۹-۸۳۷۰-۰۰۱۲-۲۰۴۰

پرداخت آنلاين كمك هاي مردمي :

پرداخت آنلاین

پرداخت آسان
*۷۳۳*۴*۳۱۸۸۱#

پرداخت آنلاین

شماره حساب ها

پرداخت با تلفن همراه

ussd omidcharity

ارتباط با مادفتر مرکزی: ارومیه، بلوار 32 متري فرهنگیان، جنب خیابان امید، انجمن خيريه امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصي امید: 31881- 044

روابط عمومی: 33850004 - 044

سامانه پیام کوتاه: 3000470400

جذب کمک های مردمی: 33864555 - 044

تلفن: 19 – 88548217 - 021

دفترتهران:خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان دوم، پلاک 6،واحد3

نمادهای اعتمادlogo-samandehi